ciezki dym Slupsk

Ciężki dym na wesele

Ciężki dym, w branży weselnej jest uznawany za najbardziej zjawiskowy efekt, który spotykamy na weselach. Stosowany jest przy pierwszym tańcu Pary Młodej, zwanym też tańcem w chmurach.

Co to jest ciężki dym? Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać efekt WOW? Ile kosztuje ciężki dym na wesele? Dzielę się z Tobą praktyczną wiedzą.

Ciężki dym to zjawiskowy efekt pozostawania dymu nisko przy parkiecie. Powstaje w wyniku zastosowania profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu na suchy lód (Chauvet Nimbus) lub na wodę i płyn (Briteq BT-H2FOG II).

Aby pierwszy taniec z ciężkim dymem dobrze wyglądał na zdjęciach lub w oku kamery należy spełnić kilka warunków: wyłączyć klimatyzację w okolicach parkietu, nie robić przeciągów, przypilnować biegające dzieci i zaprosić gości na parkiet do podziwiania Pary Młodej.

Zdecydowanie, do obsługi wytwornicy ciężkiego dymu polecam zatrudnić osobę z doświadczeniem. Będzie ona wiedziała, jak umiejętnie wykorzystać możliwości wytwornicy, aby wprowadzić uczestników imprezy w niezwykły klimat. Inwestycja w piękny efekt ciężkiego dymu to koszt od 500 zł do 800 zł.

Na koniec cenna rada. Świadomie wybierz usługodawcę, porównaj zdjęcia lub filmy z realizacji usługi różnych firm.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Ps. Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie wartościowy lub znasz kogoś, kto powinien go przeczytać, to udostępnij go swoim znajomym.