Kategorie
Wesele

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem na weselu tworzy zjawiskowy efekt. Zwykłe przestrzenie lokalu zmieniają się w wyjątkowe wnętrza i wprowadzają uczestników imprezy w niezwykły klimat.

Jak to wygląda w praktyce? Jakie są najnowsze trendy? Ile kosztuje dekoracja sali światłem?

Dekoracja polega na oświetleniu ścian, sufitów i elementów architektury przy użyciu listew BAR LED lub reflektorów PAR LED. Najładniejszy efekt uzyskamy w jasnych wnętrzach. Natomiast w lokalach gdzie dominują ciemne ściany, trudno będzie zobaczyć wybrany kolor. Do oświetlenia małej sali zazwyczaj wystarczy dziesięć punków świetlnych, a dużej około dwudziestu.

Dobierz kolor, który będzie pasował do stylu wesela, z palety kolorów: czerwony, zielony, niebieski, biały, bursztynowy i ultrafiolet. Do lamusa odchodzą kolory: niebieski i czerwony, nadal chętnie wybierane są kolory: różowy i fioletowy, a hitem jest kolor bursztynowy, który po prostu jest piękny.

Inwestycja w ślicznie oświetloną salę to koszt od 1000 zł do 3000 zł. Wpływ na cenę mają: czas poświęcony na wykonanie dekoracji, ilość oraz jakość użytych efektów świetlnych.

Dekorację sali światłem z pewnością doceni Twój fotograf, za niezwykle ładne i efektowne tło do zdjęć.

Na koniec cenna rada. Nie mieszaj barw ciepłych z zimnymi oraz unikaj stosowania więcej niż dwóch kolorów.

Mam nadzieję, że pomogłem.