dekoracja sali swiatlem wesele

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem na weselu tworzy zjawiskowy efekt. Zwykłe przestrzenie lokalu zmieniają się w wyjątkowe wnętrza i wprowadzają uczestników imprezy w niezwykły klimat.

Jak to wygląda w praktyce? Jakie są najnowsze trendy? Ile kosztuje dekoracja sali światłem?

Dekoracja polega na oświetleniu ścian, sufitów i elementów architektury przy użyciu listew BAR LED lub reflektorów PAR LED. Najładniejszy efekt uzyskamy w jasnych wnętrzach. Natomiast w lokalach gdzie dominują ciemne ściany, trudno będzie zobaczyć wybrany kolor. Do oświetlenia małej sali zazwyczaj wystarczy dziesięć punków świetlnych, a dużej około dwudziestu.

Dobierz kolor, który będzie pasował do stylu wesela, z palety kolorów: czerwony, zielony, niebieski, biały, bursztynowy i ultrafiolet. Do lamusa odchodzą kolory: niebieski i czerwony, nadal chętnie wybierane są kolory: różowy i fioletowy, a hitem jest kolor bursztynowy, który po prostu jest piękny.

Inwestycja w ślicznie oświetloną salę to koszt od 1000 zł do 3000 zł. Wpływ na cenę mają: czas poświęcony na wykonanie dekoracji, ilość oraz jakość użytych efektów świetlnych.

Dekorację sali światłem z pewnością doceni Twój fotograf, za niezwykle ładne i efektowne tło do zdjęć.

Na koniec cenna rada. Nie mieszaj barw ciepłych z zimnymi oraz unikaj stosowania więcej niż dwóch kolorów.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Ps. Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie wartościowy lub znasz kogoś, kto powinien go przeczytać, to udostępnij go swoim znajomym.