Szukasz solidnego i zaufanego DJ’a na wesele? Dobrze trafiłeś!

Za nim do mnie trafiłeś, pewnie miałeś w głowie różne obiekcje i pytania. Czy DJ spełni moje oczekiwania? Czy rozwiąże konkretne problemy? Czy poprowadzi wesele gustownie i z wdziękiem?

W takim razie poznaj kilka osób, które miały przed weselem podobne obawy. Jednak po weselu były zadowolone. Dla mnie to była wielka przyjemność poprowadzić ich wesela.

Czy DJ na wesele to dobry wybór?

Było to pierwsze wesele, w którym uczestniczyłam, a na którym nie było orkiestry tylko dj. Zaryzykowaliśmy więc. Ale nie rozczarowaliśmy się w żadnym razie. Teraz jestem pewna, że dj to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż orkiestra. A do tego jeszcze TAKI DJ!!!!…
Aneta

Czy warto wyprawiać małe wesele?

Zastanawialiśmy się czy wyprawianie wesela na 28 osób ma sens, dzięki Tobie naprawdę miało sens… Ps. Wg. wszystkich osób które były na weselu każdy najlepiej wspomina właśnie nasze, to jest w większości Twoja zasługa.
Marzena i Rafał

Czy będę zadowolony z efektów?

Panie Pawle, serdecznie dziękujemy … za fantastyczne poprowadzenie naszego wesela. Było super: gustownie, z wdziękiem, na poziomie. O coś takiego nam chodziło…
Adam

To tylko garstka zadowolonych osób. Zachęcam do poznania więcej w zakładce opinie.


Decydując się na współpracę ze mną, inwestujesz w udane wesele i spokojną przyszłość.

DJ na wesele – Paweł Tutka.

Czy nie przepłacam?

Zapewne chciałbyś porównać cenę z wartością, którą ode mnie otrzymasz. Inwestycja w piękne wesele z wszystkimi atrakcjami to koszt około 6500 zł. Natomiast bez dodatkowych atrakcji poprowadzenie wesela kosztuje około 4000 zł. O korzyściach, jakie otrzymasz, napisałem na blogu DJ na Wesele Słupsk.

Atrakcje weselne

Pierwszy taniec z ciężkim dymem

Taniec w chmurach, czyli pierwszy taniec ze zjawiskowym efektem pozostawania dymu nisko przy parkiecie. Profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu tworzy efekt mgły, który wprowadzi uczestników imprezy w niezwykły klimat.

Dekoracja sali światłem

Zwykłe przestrzenie lokalu zmieniają się w wyjątkowe wnętrza. Do dekoracji sali używam oświetlenia LED w wybranym kolorze przez Parę Młodą.

Muzyka na wesele

Czy można bawić się na weselu bez disco polo? Oczywiście, jestem o tym przekonany.

Prezentuję część utworów, które możesz usłyszeć na moich weselach (kolejność przypadkowa).

Miłego odsłuchu!