Chętnie odpowiem na Twoje pytania oraz doradzę w temacie muzyki na weselu.

 • Kiedy rezerwować DJ-a na wesele?
  Jeśli planujesz zarezerwować DJ-a na wesele, to musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak dostępność DJ-a, popularność, budżet i termin Twojego wesela. Zalecam rozpoczęcie poszukiwań DJ-a co najmniej 6-12 miesięcy przed datą planowanego wesela, szczególnie jeśli chcesz zatrudnić popularnego DJ-a. Rozchwytywani DJ-e często mają zapełniony kalendarz, dlatego im wcześniej … Czytaj więcej.
 • Piosenki na pierwszy taniec na rok 2023
  Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec? Jakie są najnowsze muzyczne trendy? Czym zaskoczyć swoich gości? Postanowiłem, że po prostu przygotuję do Ciebie playlistę muzycznych inspiracji na pierwszy weselny taniec. Jeśli szukasz współczesnego sposobu na rozpoczęcie wesela, powinieneś zdecydowanie rozważyć wybór nowych piosenek na rok 2023. Najlepsze propozycje muzyczne obejmują gatunki … Czytaj więcej.
 • Wesele bez disco polo
  Czy wesele bez disco polo jest w ogóle możliwe? Czym zastąpić disco polo, gatunek muzyki przez tak wielu uwielbiany? Tak, jest to możliwe i są na to sprawdzone sposoby. Od kilkunastu lat obserwuję trendy w muzyce, którą można usłyszeć na weselu. Idą lepsze czasy, coraz więcej DJ’ów potrafi poprowadzić wesele … Czytaj więcej.
 • Ciężki dym na wesele
  Ciężki dym, w branży weselnej jest uznawany za najbardziej zjawiskowy efekt, który spotykamy na weselach. Stosowany jest przy pierwszym tańcu Pary Młodej, zwanym też tańcem w chmurach. Co to jest ciężki dym? Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać efekt WOW? Ile kosztuje ciężki dym na wesele? Dzielę się z Tobą … Czytaj więcej.
 • Dekoracja światłem
  Dekoracja światłem na weselu tworzy zjawiskowy efekt. Zwykłe przestrzenie lokalu zmieniają się w wyjątkowe wnętrza i wprowadzają uczestników imprezy w niezwykły klimat. Jak to wygląda w praktyce? Jakie są najnowsze trendy? Ile kosztuje dekoracja sali światłem? Dekoracja polega na oświetleniu ścian, sufitów i elementów architektury przy użyciu listew BAR LED … Czytaj więcej.
 • DJ czy zespół?
  Będzie, będzie zabawa, będzie się działo… Super, ale kto będzie odpowiadał za muzykę na weselu, DJ czy zespół? Kogo wybrać? Od wielu lat zdania na ten temat są podzielone. Podzielę się jednak z Tobą praktyczną wiedzą, która mam nadzieję, pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji. Kiedy zespół? Dobrego zespołu zawsze … Czytaj więcej.
 • Ile kosztuje DJ na wesele?
  Pewnie myślisz, że skoro praca DJ’a polega na puszczaniu muzyki, to drogo nie będzie. Czy na pewno? Wpisujesz w Google hasło „DJ na wesele cena” i… No właśnie. Jak to w końcu jest? Jeden DJ poprowadzi wesele za 1500 zł, drugi za 3000 zł, trzeci za 4500 zł, a kolejny … Czytaj więcej.